• https://tr-tr.facebook.com/bartekbarkod.teknolojileri

Bartek Barkod Teknolojileri

Barkod Teknolojisi Danışmanınız

Hakkımızda


Biz Kimiz ;


Barkod Sistemleri" olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektöründe hizmet veren firmalarından olan BARTEK, 2003 yılında faaliyetine başlamıştır. Kuruluşundan bu yana güçlü, yaygın iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir.
Barkod okuyucu, Barkod Yazıcı, El terminali ve Etiket-Ribon satışı ve satış sonrası hizmet desteğini sağlamaktadır.

BARTEK; üretim, lojistik, perakende, sağlık ve kamu alanlarında bir çok firmaya ürün ve çözümler sunmaktan gurur duymaktadır.

BARTEK; Farklı modellerde Barkod Okuyucular (CCD, laser, endüstriyel tip, Radyo Frekanslı Kablosuz), Windows tabanlı El Terminaleri, Etiket yazıcılar (sabit ve portatif), Personel Devam Kontrol Sistemleri, Yemekhane Kontrol Sistemleri, Fiyat Kontrol Cihazları (Kendi ürünümüz), Barkod yazıcılı teraziler, RFID okuyucu, anten ve Tag’ler, Slot okuyucular (Kart uygulamaları) sunmaktadır.

Ayrıca, müşterilerine özel depo, stok sayım, mobil market ve sipariş, demirbaş takip, barkod etiketleme, RFID Araç takip ve ERP entegrasyonları gibi yazılım uygulamaları da mevcuttur.

En kaliteli Yıkama Talimatı Etiketleri BARTEK tarafından kullanıcılarına sunuluyor. Kaliteli yapısıyla baskıdan en iyi verimin alınmasını sağlarken. Dayanıklı yapısıyla da uzun süreler boyunca yıpranmadan kendini korur.

Thermal Transfer Baskı yöntemi Endüstri dünyasında etiket, karton ve sentetik malzemelerin markalanmasında sıkça kullanılan bir yöntemdir.

Neden BARTEK ;

BARTEK’in tercih edilmesinin en önemli sebebi, Barkod yazıcıları ve kullanılan sarf malzemelerinin (Yapışkanlı etiket, karton etiket, ribon ve yıkama talimatı) tek elden kullanıma sunulmasıdır. Bunun müşteri açısından avantajı ise herhangi bir ihtiyaç durumunda birçok firma ile muhatap olmak yerine, komple çözüm sunan ve hızlı servis ağına sahip olan tek yere sipariş verilmesidir.

Misyonumuz ;

Yurtiçi ve yurtdışında kendi sektörlerinde hizmet veren lider firmalara, en son teknoloji ürünlerini kullanarak, hızlı ve ekonomik çözümler sunmak.

Firmaların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kendimizi geliştirerek özel çözümler üretmek.

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek, OT/VT sektörüne bağlı değerli müşterilerimize, en modern, en hızlı ve en ekonomik çözümleri sunan firma konumunu devam ettirmektir.